همه دسته ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  چطور یک فروشگاه اینترنتی رایگان بسازیم

  در این مقاله میخواهیم به این سوال جواب بدیم که آیا امکان ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان وجود دارد یا نه و آیا واقعا در عمل چنین چیزی امکان پذیر هست. شاید برای همه شما هم مثل خود من پیش آمده که با تبلیغاتی روبرو شده اید که ادعای ساخت فروشگاه اینترنتی به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای را دارند در ادامه با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسیم و روش ساخت مرحله به مرحله آن را آموزش ببینیم

  فروشگاه اینترنتی چیست

  امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که تا به حال اسم فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه آنلاین را نشنیده باشه، تقریبا همه ما با آن آشنا هستیم و خیلی از ما ها تجربه خرید اینترنتی از سایت هایی مثل دیجی کالا را داشته ایم. فروشگاه اینترنتی در واقع بستری را در فضای آنلاین برای کسب و کار فراهم می کند که از آن طریق بتوانند محصولات خود اعم از محصولات فیزیکی(کیف، کفش، کتاب، زیورآلات و ...) یا محصولات غیرفیزیکی(فایل صوتی، آهنگ و ...) را بفروشند.

  اهمیت داشتن فروشگاه اینترنتی

  تصور کنید مشتریانی از سرتاسر ایران و یا سرتاسر جهان دارید، یا در یک روز تعطیل که با خانواده به گردش رفته اید فروشگاه شما باز باشد و مشغول فروش محصولات. این ها بزرگترین مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی هستند. با داشتن فروشگاه اینترنتی دیگر مشتریان شما محدود یک محله و خیابان نیستند، ممکن فروشگاه شما در یکی از شهرهای شمالی باشد اما مشتریانی از سرتاسر ایران و جهان داشته باشد. همچنین فروشگاه های اینترنتی به صورت 24 ساعته شبانه روز و7 روز هفته باز هستند. اگر یک کسب .و کار سنتی دارید که مدتی است از رونق افتاده و یا به فکر گسترش آن هستید، از رقبا خود پیشی بگیرید و همین حالا برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود اقدام کنید

  مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی به صورت رایگان

  با به وجود آمدن سیستم های فروشگاه ساز رایگان و اپن سورس، دیگر داشتن یک فروشگاه اینترنتی رویایی محال نیست، می توانید در کمتر از یک ساعت فروشگاه خود را داشته باشید. ابتدا یک دامنه انتخاب کرده و هاست مناسب تهیه کنید، بعدا یک فروشگاه ساز رایگان مانند ناپ کامرس را دانلود کرده و بر روی هاست خود نصب کنید. الان فقط باید محصولات خود را اضافه کنید

  آشنایی با ناپ کامرس

  ناپ کامرس یکی از قوی‌ترین سیستم‌های متن باز برای فروشگاه اینترنتی با تکنولوژی و بر اساس زبان برنامه نویسی asp.net است که اولین نسخه ناپ کامرسحدودا در ۱۲ سال قبل، منتشر گردید که تاکنون با پیشرفت های زیاد و آپدیت‌هایی که انجام شده با بهره بردن از قابلیتی چون MVC موجب شده تا جز یکی از محبوب‌ترین CMS ها قرار بگیرد.

  در نهایت با ارائه نسخه ۴ و استفاده از تکنولوژی جدید ASP.NET Core به اوج خود رسیده که هم اکنون یکی از امن ترین و پایدارترین و از پر کاربردترین فروشگاه ساز‌ها می‌باشد.

  یکی از نکات مهم در این فروشگاه‌ساز در واقع، قابلیت معماری ماژولار آن است که این امکان را می‌دهد تا امکانات و قابلیت‌هایی را به صورت Dynamic و در زمان اجرا به فروشگاه آنلاین، اضافه کرد. همچنین شما امکان تنظیمات امنیتیناپ کامرسرا بصورت دستی دارید که این خود حسن بزرگی برای این CMS محبوب خواهد بود.

  برای ایجاد و داشتن فروشگاه‌های آنلاین و مجهز در ناپ کامرس(NopCommerce) بواسطه FrontEnd و BackEnd  Administration ای که در اختیار مدیر فروشگاه قرار گرفته می‌شود، به سهولت این مورد انجام پذیر است. طراحی این فروشگاه ساز به گونه‌ای می‌باشد که برای موتورهای جستجو بهینه شده است و این امکان را دارد تا فروشگاه ایجاد شده به تمام استانداردهای آنها، برسد. 

  انصراف از نظر
  آرشیو بلاگ