همه دسته ها
  فیلترها
  Preferences
  جستجو
  تولید کننده: nop-template

  قالب Prisma

  100,000 تومان
  400,000 تومان
  Prisma یک قالب طراحی شده برای مطابقت با هر کاتولوگ محصولی است. طراحی فوق العاده زیبا و طرح بندی متنوع آن در 4 سبک، محصولات شما را مورد توجه مشتریان قرار خواهد داد. 12 پلاگین قدرتمند کاملا فارسی، تضمین می کند که شما یک فروشگاه الکترونیکی کاملا کاربردی داشته باشید. پریزما یک انتخاب بسیار عالی برای هر فروشگاهی با هر اندازه ای می باشد.

   پریزما یک قالب طراحی شده برای مطابقت با هر کاتولوگ محصولی است. طراحی فوق العاده زیبا و طرح بندی متنوع آن در 4 سبک، محصولات شما را مورد توجه مشتریان قرار خواهد داد. 12 پلاگین قدرتمند، تضمین می کند که شما یک فروشگاه الکترونیکی کاملا کاربردی داشته باشید.  پریزما یک انتخاب بسیار عالی برای هر فروشگاهی با هر اندازه ای می باشد.

   دموی انگلیسی از محصول

  نمای کلی قالب


   

  شامل 12 پلاگین بسیار کاربردی که به زبان فارسی ترجمه شده اند

  قالب ناپ کامرس venture

  Nop Ajax Filters, Nop Anywhere Sliders, Nop JCarousel, Nop Mega Menu, Nop Quick View, Nop Quick Tabs, Nop Ajax Cart, Nop Instant Search, Nop Cloud Zoom, Nop Product Ribbons, Nop Rich Blog, Nop Smart Product Collections.

  پلاگین Product Grid:

  امکان انتخاب بین دو یا سه تا چهار آیتم در هر سطر در دسترس شما است.

  پلاگین Mega Menu:

  پلاگین ناپ کامرسی مگا منو، یک مگا منو کشویی قدرتمند و منعطف به فروشگاه اینترنتی شما اضافه می کند تا کاربران و مشتریانتان بتوانند به راحتی و بطور مؤثر فروشگاه آنلاینتان را پیمایش کنند.

  پلاگین Smart Product Collections:

  با پلاگین مجموعه هوشمند محصولات شما می توانید محصولات را در صفحه اصلی فروشگاه آنلاین خود، بهتر مدیریت کنید. این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید دسته بندی محصولات را با زیردسته ها و یا مجموعه ای از محصولات مانند جدید، برای فروش، ویژه و یا پرفروش ترین ها، نمایش دهید.

  پلاگین Rich Blog:

  پلاگین Rich Blog به شما کمک می کند محتوای وبلاگ خود را بهتر مدیریت کنید. علاوه بر اینکه می توانید از پست های انتخاب شده وبلاگ خود در صفحه اصلی فروشگاه آنلاینتان استفاده کنید، وبلاگ را جستجو کنید و محتوای وبلاگ خود را در دسته بندی های مختلف سازماندهی کنید، در حال حاضر شما می توانید یک پست وبلاگ برجسته در صفحه دسته بندی وبلاگتان داشته باشید.


  My Account Page:

  صفحه حساب شخصی


  پلاگین Ajax Filters:

  با این پلاگین مشتریانتان می توانند از بین فیلترهای "قیمت - تولید کننده – مشخصات – ویژگی ها" یکی را انتخاب کنند و محصولات را بصورت مرتب شده بر اساس فیلتر انتخابی مشاهده کنند. این پلاگین با بخش های "دسته بندی ها، تولید کنندگان و فروشندگان" در فروشگاه ناپ کامرسی شما ادغام شده است و از آن ها استفاده می کند.


  پلاگین Home Page Slider:

  شما می توانید از بخش مدیریت تم، برای صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی خود یک اسلایدر با عرض کامل (تمام-عرض) انتخاب کنید.